Fundacja TAK

Non-profit posiadająca status OPP. . Projekt międzynarodowy z MACEDONIĄ . Było super . Termin 23.06-01.07.2017 r. Miejsce. POLSKA . Projekt wakacyjny Glina łączy Ludzi. Z przyczyn zdrowotnych prowadzących warsztaty. Tydzień dla Aktywnych 23-28 październik 2017. ZOSTAŁY TYLKO 3 MIEJSCA! Hotelu Bursztyn w Bobolinie kDąbek . Projekty krajowe i międzynarodowe. Projekt Tydzień dla Aktywnych. Projekt Glina łączy Ludzi. 83 1020 1156 0000 7502 0126 9174. W tytule na cele statutowe. Stycz.

OVERVIEW

The domain fundacjatak.org currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have found two contacts and addresses for fundacjatak.org to help you communicate with them. The domain fundacjatak.org has been on the internet for five hundred and eighty-four weeks, twelve days, fifteen hours, and forty-seven minutes.
Addresses
Online Since
Apr 2013

FUNDACJATAK.ORG TRAFFIC

The domain fundacjatak.org has seen varying quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjatak.org

Traffic ranking (by month) for fundacjatak.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjatak.org

FUNDACJATAK.ORG HISTORY

The domain fundacjatak.org was created on April 23, 2013. It is currently five hundred and eighty-four weeks, twelve days, fifteen hours, and forty-seven minutes old.
REGISTERED
April

SITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJATAK.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjatak.org Mobile Screenshot of fundacjatak.org Tablet Screenshot of fundacjatak.org

Fundacja TAK - Tworczy, Aktywni, Kochajacy

Dorota Adamska

Glina ul. Wilcza 2

Celestynow, 05-430

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

FUNDACJATAK.ORG SERVER

We detected that the main page on fundacjatak.org took one thousand two hundred and sixty milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacjatak.org not secure.
185.23.21.16

NAME SERVERS

ns1.zenbox.pl
ns2.zenbox.pl

We discovered that this website is weilding the LiteSpeed server.

Fundacja TAK

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain fundacjatak.org had the following on the web site, "Projekt międzynarodowy z MACEDONIĄ." I observed that the website said " Było super ." They also stated " Projekt wakacyjny Glina łączy Ludzi. Z przyczyn zdrowotnych prowadzących warsztaty. Tydzień dla Aktywnych 23-28 październik 2017. ZOSTAŁY TYLKO 3 MIEJSCA! Hotelu Bursztyn w Bobolinie kDąbek . 83 1020 1156 0000 7502 0126 9174. W tytule na cele statutowe."

SEE MORE WEBSITES

Fundacja Talent Taniec, kursy, warsztaty!

Tancbuda powraca do Gimnazjum nr 50. SYMFONIA NA SKRZYPCE I DJ-ja Vol. Symfonia na Skrzypce i DJa Vol. Symfonia na Skrzypce i DJa Vol. SYMFONIA NA SKRZYPCE I DJ-ja Vol.

Foundation Tara Shelter for Horses

Każda złotówka to wsparcie dla TARY. Fundacja Tara - Schronisko dla Koni. PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236. Every cloud has a silver lining. The rescue of horses from Skaryszew has never lasted so long. FWK What is it about? .

. Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego .

Wznowiona działalność Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnowie. Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 marca 2018 roku została wznowiona działalność Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnowie, który funkcjonuje w ramach Fundacji IWO Doradztwo Obywatelskie z Nowego Sącza w porozumieniu z Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie. Podstawowym celem działania Ośrodka jest zapewnienie .

Strona Główna - Fundacja

Dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów. Pakty Zatrudnieniowe sposobem na aktywizację osób 50. Dobra współpraca między instytucjami rynku pracy a pracodawcami. Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego- wyżywienie uczestników. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż. Naszym celem jest społeczeństwo mądrze zaangażowane. Postęp znaczy lepsze, a nie tylko nowe.